Türkiye Birincisi Hacettepe
2022 Üniversitelerarası Bilardo Ünilig Türkiye Birincisi Hacettepe
Türkiye Birincisi Hacettepe
2022 Üniversitelerarası Bilardo Ünilig Türkiye Birincisi Hacettepe
Türkiye Şampiyonası
2022 Üniversitelerarası Okçuluk Salon Türkiye Şampiyonası
Bilek Güreşi
Üniversiteler Arası Türkiye Bilek Güreşi
Kick boks Şampiyonası
Türkiye Üniversiteler Arası Kick boks Şampiyonası
Ankara 1.si
Geleneksel Ayva Kupası' Ankara 1.si Üniversitemizin Basketbol Kadın Takımı
1. Lig Şampiyonu
Türkiye Üniversite Sporları Futbol Erkekler 1. Lig Şampiyonu Hacettepe
Üniversite Sporları Wushu Şampiyonası
Türkiye Üniversite Sporları Wushu Şampiyonasında Talha Demir Türkiye Şampiyonu
Modern Pentatlon
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Modern Pentatlon ( Laser- Run) Şampiyonumuz
Beyaz Ev

 

 

Çalışma Saatleri.

Beyaz Ev Restoran hafta ici saat 08:30 - 17:00, haftasonu 8:30-20:00 saatleri arasinda  hizmet vermektedir.

İletişim için

Telefon : 0312 297 63 70

Organizasyon

Beyaz Ev – Doğum Günü
Sürpriz doğum günü partileri, organize edilmiş partiler, çocuğunuza düzenleyeceğiniz harika bir doğum günü partisi için Ankara’da ki en doğru adres!

Hacettepe üniversitesi Beytepe yerleşkesinde yer alan beyaz ev, bahçesi, açık havası, otoparkı, doğum günü organizasyonları konusunda uzman ekibiyle kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak aktiviteleriyle size ve konuklarınıza eğlenceli bir vakit sunuyor.

Minik prensesler için pembe tüllerle süslenmiş masalar, sandalyeler, lambalar; tüm salona asılmış Barbie, Heidi, Pepee afişleri; yerlerde, tavanda uçan pembe balonlar; renkli şapkalar, kukuletalar, açılan üflemeli düdükler, ve arzunuza göre çeşitlenen daha niceleri…

Minik prensiniz içinse masmavi tullerle süslenmiş masalar, sandalyeler, lambalar; tüm salona asılmış Süperman, batman, Ben10, spor araba afişleri; yerlerde, tavanda uçan mavi balonlar; renkli şapkalar, kukuletalar, açılan üflemeli düdükler, ve arzunuza göre çeşitlenen daha niceleri…

Eğlencenin en çocukça hali için size Beyaz Ev’in en güzel köşesini ayırdık! 80 kişiye kadar olan tüm organizasyonlarınız için sizi ve konuklarınızı şömineli bölümümüzde ağırlıyoruz. Üstelik de duvarları ve kapıları ‘Mutlu Yıllar’, ‘Hoş geldin’, ‘iyi ki doğdun’ lar ile süsleyip; çocuğunuzun ismini bu yazılara taç yapıyoruz! Eğlencenin doruğuna ulaştık mı? Bizce hayır! Çünkü doğum günü pastasını özel bir arabayla getirdikten sonra üflenen mumların ardından asıl eğlence simdi başlıyor!

Tüm bu eğlencenin merkezinde yer almanız için Beyaz Ev sizi bekliyor. Herkese açık organizasyonlarımızla mutluluğunuzu paylaşmaya hazırız.

Beyaz Ev – Düğün
Rüyalarınızın davetlileri, bizim misafirlerimiz!

En özel günlerinizin davetlilerini 330 kişilik ‘Balo Salonu’muzda ağırlıyoruz. Yaz ve bahar aylarında ise prens ve prenseslerin kır düğünü hayali 900 kişilik bahçemizde hayat buluyor. Yeşillikler, temiz hava ve güneşin batışının harika manzarasıyla başlayan; yıldızlar ve aşkın mitolojideki sembolü dolunayın size eşlik ederek devam ettiği bu harika atmosferde geceniz bir masaldan farksız.

Siz, ilk vals’inizle tüm konuklarınızın huzurunda hayata ilk adımınızı atın, biz size klasik müzikten pop müziğe, concerto’lardan sonata’lara, jazz’dan bulues’a canlı canlı eşlik edelim. Hayallerinizi rüyalarınızda değil, Beyaz Ev’de yaşayın.

Uzman ekibimizle hazırlandığımız geceniz için ışık gösterileri, özel müzikler ve size hazırlanan platformda yürürken tüm misafirlerin gözünde birer masal perisi olacaksınız. Mutluluğunuzu paylaşacağınız yer, sizi mutlu etmeli, işte biz de bunun için buradayız!

Restoranlar

Beyaz Ev Restoran | Brunch Keyfi
Hafta sonu kahvaltılarının adresi tek; çeşidi ise yüzlerce!

Beyaz Ev Restoran’da yüzlerce çeşitten oluşan bu müthiş kahvaltı 10.00 – 14.00 arası damak zevkinize sunuluyor. Yeşilliklerden ara sıcaklara, içeceklerden meyvelere, pastalardan zeytinyağlılara kadar çeşitlenen bu geniş lezzet yelpazesinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Usta şeflerimizce hazırlanan bu özel lezzetler, göz kamaştırıcı sunumlarıyla, hafta sonuna enerjik bir başlangıç yapmanız için şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzakta sizi beklemektedir.

Siz bir yanda kahvaltınızın tadını çıkarırken canınız çocuklarınız ise uzman ellerin nezdindeki güvenli ve eğlenceli oyun parkında çoktan oyuna koyulmuş olacaklar.

Uzun lafın kısası modern yaşamın içinde vakit bulup da yapamadığınız tüm ev lezzetlerini Beyaz Ev’de, üstelik kalitesine göre çok uygun bir fiyata bulabilirsiniz.

Beyaz Ev Restoran | A la Carte (Seçmeli Menü)
Dünya kadar lezzet, dünya mutfağından seçmeler: Beyaz Ev Restoran.

Her güne özel sürpriz yemeklerin sunulduğu restoranımız, şeflerimizin hünerlerini sergiledikleri nadide yiyeceklerle karşınıza çıkıyor. Neleri seçeceğinize karar vermek ise size düşüyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü, Eskişehir Yolu ANKARA
Tel: 0 312 297 63 70-71
Faks: 0 312 297 6372